Labas vakaras mielas skaitytojau! Noriu tau papasakoti apie savo pirmąjį kartą…
Turėjau draugą Simą, mes su juo buvome pažistami neilgai, bet juo visiškai pasitikėjau! Niekada nelinkėjau jam nieko blogo, kaip ir jis man. Norėjau jį visokiais būdais atpratinti nuo žolės, amfos ir t.t, nes kai jis priimdavo aš jo pradėdavau bijoti, nes jis toks agresyvus pasidarydavo. Ir taip kaip kiekvieną mielą dieną pas jį užėjau ir ką matau? Ogi dvi „dorožkės“ ir jo draugą! Nespėjau sustabdyti jo, kad jis to nedarytų, bet jis įtraukė…nieko nebijodama nuėjau į virtuvę ir pasidariau kavutįs. Eidama atgal į kambarį pamačiau tokį vaizdą, kad vos puodelis iš rankų neiškrito! Jis stovo balkone ir persisvėręs į kitą pusę suposi, taip bijojau kad jis nenukristų SIAUBAS! Ačiū dievui viskas gerai! Nuėjome į kambarį aš jį paguldžiau, tada įsijungiau tv ir laukiau kol pareis jo tėvai. Jaučiu per pilva slysta drėgna ranka, malonu, net labai! atsisuku, jis mane pabučiuoja ir taip švelniai, jog nepajėgiu atsispirti ir taip pat bučiuoju jį. Mmmmmm tos saldžios lūpos, kaip jos mane gundo…atsegi man marškinukus ir lėtai pradedi čiulpti mano spenelius. Tyliai ištari man – mmm jaučiu kad tu susijaudinus
-o, taip
-aš irgi!
Tęsiam mūsų meilės romaną. Lėai paguldo mane pa savim ir daro viską taip kad man būtų malonu,-o, taip man malonu! ah dejuoju aš. Netyčia liesdama jo kūną paliečiau ir varpą, supratau kad jis nori, kadangi prarasti nekaltybės nenorėjau lėtai atsegiau jam klyną ir pradėjau po truputį laižyti jo penį, iš pat pradžių buvo biški nemalonu, bet įsijautus ir girdint kaip jam gera aš taip užsinorėjau jo savyje. Ir tarsi mane išgirdęs jis staigiai numovė kelnes ir kelnaites ir nieko nelaukdamas įėjo į mane. OOOOO dieve pagalvojau aš kaip skauda. Sako švelniai man atsipalaiduok mažiau skaudės, paklausiau jo ir jis buvo teisus. Jis toks energingas kad žodžių trūksta. Jis judėjo taip maloniai ir pataikė į tą tašką oooooooo jei kaip mann buvo gera jis judėjo vis greičiau ir stipriau mano visas kūnas judėjo tarsi per audrą laivas. Šakės kaip man buvo gera ak. Po viso to, mes dar pagulėjome ir nuėjome į dušą, ten abu nusirengėm ir įlipom į dušą ir pakartojom tai.
Išlipę ir apsirengę mes ėjome į virtuvę atsigerti arbatos ir jis man tarė, tai lieka tik tarp mūsų.. pasakiau gerai…mes nedraugaujam, bet dar vis mylimės kartais jis labai aistringas lovoi man tai patinka! Ir jam patinka su manim  tai kodėl gi ne  ania?

Komentarai

Komentarai