Pirmas kartas man nutiko kai buvau toli nuo namų karštojoje Afrikoje, o tiksliau Tunise. Vieną saulėtą popietę gulėjau prie basieno ir mėgavausi saulės teikiamais malonumais. Visi mano draugai buvo išvažiavę kažkur tai aš viešbutyje buvau likęs vienas ir taip begulint net nepastebėjau kaip gretimai prigulė dvi žavios juodaodės merginos ir kas svarbiausia kad jos kalbėjo angliskai na ir as tą išgirdęs sugalvojau pakalbinti.

Taip gulėjom gal pusvalandį ar ilgiau ir aš jom pasiūliau nueiti į mano kambarį atsigerti alaus ar šiaip kokių šaltų gėrimų, nes lauke buvo gal apie 30 laipsnių karščio. Viena iš tų merginų (jei neklystų jos vardas buvo Džesi) manęs paklausė ar gali pasinaudoti mano dušu ir kai ji išėjo, mes likom dviese su kita mergina, dabar net vardo nepamenu. Aš net nepastebėjau kaip prie jos priartėjau ir pradėjau glamonėti jos nuogą krūtinę, paskui ji jau ėmėsi iniciatyvos, numovė mano marskinėlius ir pradejo bučiuoti kaklą, masažuoti pecius, bet aš jos paklausiau kaip dėl tos merginos kuri duše kas bus jei ji ateis nelaiku (aš nesvajojau, kad tai bus grupinis pirmas kartas), bet ji tik užčiaupė mane savo galinga krūtine (atrodo C dydis) ir pasakė, kad aš dėl to mažiausiai jaudinčiausi ir staiga mano nuostabai tarpduryje pasirodė Džesi žaižaruojanti visu gražumu, as net nesupratau ką ji pasakė, tik prisijungė prie mūsų.

Džesi buvo nuostabi ji pradėjo glamonėti mano penį savo putliomis lūpytėmis, aš alpau iš malonumo, tai buvo tarsi trikampis, nes Džesi glamonėjo mane, o ta kita pana glamonėjo Džesės tarpukojį, na ir galiausiai Džesi atsigulė ant nugaros ir praskleidė savo purpurinius žiedlapius, na o tada tai aš jau pasineriau į ją visu galingumu, ji judėjo kaip gyvačiukė gaudanti grobį. Visada galvojau apie pirma kartą, bet kad tai atsitiks su dviejom iskart. Niekada. Seksas buvo laukinis ir nerealus, jį prisiminsiu visą gyvenimą. O baigiau aš Džesei ant krūtinės, o nuo jos papų mano spermą nulaižė ta kitą pana. Buvo įspūdinga…

Komentarai

Komentarai

 

Leave a reply

 

Your email address will not be published.