Tai nutiko, man tik sulaukus pilnametystės. Buvo karšta vasaros diena, kaip ir aš pati. Nusprendžiau eiti pasivaikščioti ir pasidžiaugti gražia diena. Vaikščiojau ganėtinai atokiame miškelyje, tačiau tikrai netikėjau, jog eilinis pasivaikščiojimas pasibaigs šitaip…

Bevaikščiojant gamtoje, atėjo vakaras. Buvo karšta, tad ant savo seksualaus kūno dėvėjau tik šortukus ir maikutę, nedengiančią bambos. Kai sutemo, atsisėdau prie netoliese buvusio ežero kranto ir svajingai žiūrėjau į tolį.. Kol pajutau už savęs stovinčius 4 vyriškius – maždaug 50 metų, tačiau labaaaaai seksualūs… Jie mane sugriebė, užkišo burną kad nerėkčiau ir nusitempė gilyn į mišką. Tenais jie mane pasiguldė, surišo rankas, sudraskė mano drabužėlius. Tuomet visi vyrai išsirengė ir aš iškart sudrėkau juos pamačius… Gražūs, seksualūs, raumeningi kūnai… Jie nieko nelaukė ėmėsi pist mane kaip tik pajėgdami.. Iš pradžių išsiriečiau, tuomet vienas iš vyriškių savo stipriomis rankomis sugriebė man už užpakaliuko, stipriai prisitraukė prie savęs ir staigiu judesiu įgrūdo penį į putę ir pradėjo labai greitai ir ritmingai judėti, kaišioti jį. Kiti vyriškiai piso mane per šikną, du bybius jausti buvo tikras malonumas.. Tuo pačiu metu ir vieną tenkinau burnyte, jis grūdo savo penį vis giliau, man darėsi sunku, tačiau jis sugrūdo visą penį man į burną, o aš dariau ką reikėjo, laižiau liežuviuku, buvo galop tikrai malonu, kol galop pajutau atplūstantį orgazmą su bybiu burnoje.. ohh, tai buvo beproto malonu, juo labiau, kad iš visų galų jie visi baigė manyje.. net nesinorėjo šauktis pagalbos. Tuoj pat metu pajutau, kai bečiulpiant vyriškiui atėjo palaimos banga, ir visa sperma nutekėjo man į burną… aš ją nulaižiau be jokio pasišlykštėjimo, netgi su malonumu, pabraukdama penį per lūpytes.

Po šio siautulingo sekso aš neskubėjau bėgti. Netgi neskubėjau prisidengti. Gulėjau nuogutėlė ir džiaugiausi, kad šis seksualus kūnas katik suteikė ne pirmos jaunystės vyriškiams tikrą palaimą. Visą naktį aš buvau jų valioje, jie darė su manimi ką norėjo, piso visaip ir pro visur, ir svarbiausia, kad man tai patiko. Namo tada negrįžau. Likau pas juos, nes man patiko būti dulkinamai visur ir visada.

Komentarai

Komentarai

Unknown source