Nuo pat kūdikystės buvom trys draugai – aš ir mano kaimynai Marius ir Kajus. Mūsų motinos buvo studijų laikų draugės, apsigyvenusios šalia viena kitos, panašiu laiku susituokusios ir susilaukusios mūsų. Štai dėl ko mūsų trijulė nuo pat kūdikystės buvo neatskiriama, visai kaip mūsų motinų.

Vaikystėj visi kartu žaidėme mašinėlėmis, na, o po kelerių metų pradėjom žaisti visai kitaip… Iš pradžių nei Marius, nei Kajus nekreipė į mane dėmesio, nors jau būdama trylikos galėjau džiaugtis putlia krūtine, o keturiolikos – pirmaisiais vaikinais ir aistringais bučiniais… Tuo metu jie buvo įnikę į kompiuterinius žaidimus. Atitolom vienas nuo kito.

Situacija pasikeitė sulaukus septyniolikos. Buvo penktadienio vakaras ir žiūrėjom pas mane kažkokį filmą. Kajus buvo išsiskyręs su savo pirmąja mergina, na, o aš su Mariumi buvom pradėję draugauti… Kajus žinojo apie mus, bet manė, kad mes paprasčiausiai juokaujam su savo draugyste.

Tą vakarą visi gėrėm alų. Marius akivaizdžiai kibo prie manęs ir tai man nepatiko – juk Kajus buvo šalia! Bet pastarajam visiškai tai nerūpėjo, nes visą vakarą nepaleido iš rankų telefono.

Marius pasiūlė nueiti į mano kambarį. Sutikau. Tą akimirką Kajus man nerūpėjo – tegul rašinėjasi su ta merga, koks skirtumas? Alus mane taip apsvaigino, kad nė nepajutau kaip Marius nuvilko man marškinius ar atsegė liemenėlę. Jis čiulpė mano krūtis ir nebegalėjau daugiau apie nieką galvoti.

Atsegiau Mariaus džinsus ir įkišau ranką jam į apatinius. Jo penis buvo drėgnas. Marius manęs geidė ir man tai patiko. Norėjau jo, todėl numoviau žemyn jo apatinius, kad pamatyčiau jo penį.

Mes buvom nuogi. Marius, sukišęs rankas man į putę, kandžiojo kaklą, o aš aimanavau. Jis visada imdavosi iniciatyvos ir man tai patiko. Dažnai net nereikėdavo pačiai nieko daryti, nes Mariui patiko mane tenkinti. Aš nesipriešindavau.

Staiga durys atsidarė. Tarpdury buvo Kajus.

– Priimsit? – paklausė jis žiūrėdamas į mus.

Nespėjau nieko jam atsakyti – Marius kažką jam sumurmėjo. Kajus stovėjo be kelnių. Mačiau jo pasistojusį kotą. Jis priėjo arčiau mūsų. Jo penis buvo prie pat mano veido. Nesusivaldžiau ir pradėjau jį čiulpti. Marius žiūrėjo į mane.

– Aš pavydžiu! Tu niekad man nesi čiulpus!

Marius nulipo nuo manęs ir atsistojo prie Kajaus. Prieš mano akis – du milžiniški peniai. Pirmą kartą gyvenime pakliuvau į tokią situaciją. Nuo ko ir kaip pradėti? Apžiojusi Mariaus kotą kaire ranka tenkinau Kajų. Jiems abiems tai tiko. Po poros minučių mano burnoje vėl atsirado Kajaus penis. Čiulpt penių nemokėjau, dariau kaip man išėjo ir pasirodo, kad jiems tai patiko – abu vos ne vienu metu nuleido man ant veido. Kajus graibė mano krūtį, o Marius laižė spermą nuo mano veido. Buvo beprotiškai karšta.

Marius porą kartų palaižė mano putę. Kajus atsistojo už manęs ir pradėjo glostyti mano užpakaliuką. Nežinomybė mane kaitino – kaip jie į mane įeis? Marius, užsimovęs prezervatyvą, liepė prasiskėsti ir sėstis man ant kelių. Tuo tarpu pajutau Kajaus penį įsmeigtą man į užpakaliuką. Marius pradėjo ritmingai judėti, o prie jo prisidėjo ir Kajus.

Visi judėjome kaip vienas kumštis. Iš pradžių man skaudėjo, nes niekas niekad nebuvo į mane įėjęs per užpakaliuką, bet Kajus buvo nuostabus. Skausmas su kiekvienu judesiu vis traukėsi, o aš jaučiau didžiulį malonumą.

Netrukus visa tai baigėsi. Kajus baigė, o Marius dar pora minučių manęs nepaleido. Paskui jie pasikeitė – Kajus kyštelėjo į mane savo kotą.

Taip ir praleidom naktį – jie dar keliskart mane dulkino, paskui buvo nuostabus oralinis man, kuomet vienas laižo putę, o kitas kandžioja papus… Gal tik ryte viską baigėme.

Praėjo šešeri metai. Dabar visi studijuojame skirtinguose miestuose, turime savo antrąsias puses. Gal ta naktis ir sugadino mūsų draugų trijulę, bet dėl to nesigailiu. Juk mylėjausi su dviem vaikinais ir man buvo labai gerai!

Komentarai

Komentarai

Unknown source