Tuo metu buvau 17-metė, jaunutė, dailutė, moksleivė. Vaikinų dėmesio man niekada netrūko, ir man tai patikdavo. Rengdavausi seksualiai net eidama į mokyklą, norėjau išryškinti visus privalumus kokius tik gali turėti mergina, kad galėčiau sugundyti bet kurį seksualų vaikiną. Vienos nakties nuotykių net skaičių pamiršau – man patinka dulkintis su visais ir visada, būti geidžiama.

Tą dieną mokykloje turėjau rašyti matematikos kontrolinį prie jauno, žavaus, labai seksualaus mokytojo. Žinojau, kad jo trokšta kone visos mokyklos merginos, tačiau aš jo troškau labiausiai… Kiekvieną naktį masturbuodavausi priešais jo nuotrauką ir įsivaizdavau, kad vieną dieną jis mane iškruš iki sąmonės netekimo… Jis buvo mano siekiamybė.

Sėdžiu pamokoje, rašau kontrolinį, tačiau velniškai nesiseka… Jaučiau, kad man dabar ne kontrolinis svarbu… Pasikviečiau mokytoją pagalbos, o pati ėmiausi veiksmų. Buvome vieni klasėje, tad paėmiau jam už klyno ir pradėjau glostyti, o jo laisvą ranką pakišau sau po sijonu.. Lėtai pažvelgėme vienas į kitą, ir neilgai truko, kol jis žaibiškai nuplėšė mano maikutę, sijoną bei pėdkelnes, numovė batus ir pasiguldė ant stalo. Pats greitai nusirengė, ir palinkęs prie manęs švelniai atsegė mano liemenėlę ir pradėjo bučiuoti kaklą. Viena ranka glamonėjo mano D dydžio krūtinę, o kita ranka glostė mano putytę… uhh, greičiau jis įkištų savo sukietėjusį pimpalą man į putę… Šiandien aš būsiu tavo kekšė, padarysiu viską ko nori! Surikau, ir pajutau jo kietą penį savyje… jis pradėjo krušti mane nesveikai, piso nesustodamas, o aš tik maldavau greičiau ir giliau, o jis mane krušo, graibė mano stangrų užpakaliuką. Galop mano užplūdo galingas orgazmas, pradėjau rėkti, dejuoti iš malonumo. Tuo metu vaikinas sustojo, užgulė mane garsiai dūsaudamas iš malonumo… jis baigė manyje.. Tačiau jis buvo nepasotinamas, kas mane vežė. Atsistojo, ir iškarto supratau, ko jis trokšta dabar. Atsistojau ir aš, atsiklaupiau, nulaižiau likusią spermą nuo pimpalo ir apžiojusi čiulpiau tarsi ledinuką, su pasimėgavimu.. staigiais judesiais grūdau penį vis daugiau ir daugiau, kol burnoje sutilpo jis visas.. jaučiau, kad vaikinukui tai patinka, jis atsirėmė prie sienos ir pradėjo giliai alsuoti, bei suėmės mano galvą vis didino ir didino tempą, kol po kažkiek laiko, jis vėl baigė man į burną..

Niekada nepamiršiu šios nakties. Po šios nakties aš pastojau, tačiau mes vis susitikinėjame slaptai ir tai kartojame visomis pozomis… dievinu seksą su juo, dievinu kai jis laiko mane savo kekše, kurią gauna kada tik nori.. Tikiuosi, kad aš visada galėsiu patenkinti jį pagal jo norus ir tai niekada nesibaigs… ir nesibaigia iki šiol…:)

Komentarai

Komentarai

Unknown source