Nekaltybę praradau būdama 16. Visą gyvenimą buvau kiek iškrypusi – nuo pat mažens, tėvams užmigus žiūrėdavau pornografinius filmus, o masturbacija prieš miega tapo neatsiejama mano kasdienės rutinos dalimi. Būdama keturiolikos savy atradau keista fetišą – supimasi be kelnaičių. Man patikdavo jausti, kaip švelnus vėjelis glamonėja mano klitorių. Todėl, grįždama iš mokyklos šokių stabtelėjau parke, esančiame šalia mano namų ir apsidairiusi, ar aplink nieko nėra, nusimoviau kelnaites ir įdėjau jas į rankinę, priėjau prie supynių. Pajaučiau, kaip lengvas brizas kelia mano sijoną ir pradeda žaisti su mano intymiąja vietele. Tačiau mano smagų žaidimą nutraukė žingsnių skambesys. Tai buvo mano klasiokas.

– Joana, ar tau viskas gerai? – artėdamas link manęs paklausė jis.

– Taip, prieš eidama namo norėjau truputi pagalvoti, – atsakiau aš.

– Gal galiu tave palydėti? – mandagiai paklausė jis.

Sutikau. Priartėjusi prie namų nusprendžiau žvilgtelėti į laikrodį. Buvo pusė dviejų nakties. Supratau, kad jeigu tėvai sužinos, jog grįžau taip vėlai, apie išėjimą iš namų artimiausius tris mėnesius galėsiu tik svajoti. Nusprendžiau lipti pro langą. Kadangi gyvenau pirmame aukšte, šis veiksmas man nekeldavo jokių rūpesčių – dažnai tekdavo lipti lauk parūkyti. Priėjus prie lango, paprašiau klasioko mane kilstelėti tam, kad galėčiau lengviau užlipti. Įsirobštus į kambarį pastebėjau, kad mano klasiokas nustėro tarsi statula.

– Rokai, kas tau yra? – rūpestingai paklausiau jo.

Negavusi jokio atsakymo supratau, jog pasisupusi pamiršau apsimauti kelnaites – turbūt šis vaizdas jį šokiravo. Nužvelgusi jį nuo galvos iki kojų pastebėjau jo akmens kietumo erekciją. Nežinau kodėl , mane tai labai sujaudino.

– Lipk čia – tariau jam.

– Ką pasakys tavo tėvai? – pagaliau atsitokėjęs atsakė jis.

– Jie nieko nesužinos, – atsakiau.

Padėjau jam užsiropšti. Ir štai, mes dviese stovėjome mano kambaryje.

– Rokai, aš noriu tavęs, noriu, kad atimtum mano nekaltybę, – stebindama net save pačią tariau jam.

– Tu gali kraujuoti, – tarsi jau iš anksto pasiruošęs atsakymą tarė Rokas – padarykime tai ant grindų.

Rokas atsegė mano sijoną ir paskubomis nusimovęs apatinius, prispaudė mane prie sienos. Niekada nemaniau, kad klasės tylenis Rokas turi antrąją – jausmingąją ir grubiąją pusę.

– Apsisuk ir pasilenk į priekį, – tarsi koks valdingas pareigūnas tarė jis.

Nesipriešinau. Staiga pajaučiau, kaip jo didelis penis į mane įėjo. Staiga mane surakino stiprus skausmas – plyšo mano plėvė. Rokas įkišo ir ištraukė dar keletą kartu, tačiau jaučiau tokį didelį diskomfortą, jog liepiau jam liautis.

– Atleisk Rokai, daugiau negaliu, man labai skauda – tariau aš.

– Nieko tokio… – kiek nusivylęs atsakė Rokas ir suskubo apsimauti kelnes.

Apsirengęs Rokas priėjo prie lango ir tarė:

– Sudiev, Joana. Susitiksime mokykloje.

Jam išėjus tyliai nupėdinau iki vonios kambario tam, kad panaikinčiau “mūsų mažo nusikaltimo” įkalčius. Po to karto seksu neužsiiminėjau iki 18.

Komentarai

Komentarai

Unknown source