Man buvo septyniolika kuomet sesuo į namus parsivedė savo pirmą oficialų vaikiną. Nors greičiau jis buvo vyras, ne vaikinas – jau sulaukęs trisdešimties, kažkokios firmos darbuotojas, bet velniškai patrauklus. Tuo metu many siautėjo hormonų audros – norėjau dulkintis su visais. Aišku, pašėlęs seksas buvo tik svajonėse, nes kaipgi klasės pirmūnė ir olimpiadų prizininkė pisis su visais? Net kalbėdama su savo geriausia drauge nevartojau tokių žodžių kaip „seksas“ ar „penis“, o ką jau kalbėti apie tėvus… Visiems atrodžiau gerutė, todėl man jau seniai norėjosi nuveikti kažką nedoro.

Vieną vėlyvą vakarą Augustas parvežė mano sesę namo. Ji buvo visiškai girta, o tėvų namuose nebuvo. Į juos nekreipiau dėmesio – ruošiau chemijos namų darbus. Simona, mano sesuo, nė nepastovėjo ant kojų – Augustas tiesiog ją nunešė į kambarį ir numetęs ant lovos (mūsų labai mažas butas su plonomis sienomis, tad girdisi absoliučiai viskas) atėjo pas mane.

  • Simona tokia girta! Spėju, kad rytoj nė neatsimins kaip grįžo, – prisėdęs ant sofos prabilo Augustas.

Nekreipiau į jį dėmesio. Per televizorių rodė kažkokį filmą ir kaip tik tą akimirką prasidėjo sekso scena tarp merginos ir vaikino. Buvo nejauku, nes šalia manęs – sesers vaikinas. Kiek žinojau, jie jau draugavo pora metų ir Simona ruošėsi persikelti pas jį…

  • Tavo geresni papai nei tos merginos, – netikėtai prabilo, kai ekrane pasirodė nuoga merginos krūtinė. – Spėju, kad net didesnė už Simonos, ar ne?

Net nežinojau ką jam atsakyti.

  • Aš matau, kad tu manęs nori, todėl kodėl mudu varžomės? Atsipalaiduok!

Po šių žodžių Augustas prisislinko arčiau manęs ir pradėjo glostyti mano tarpkojį. Tik tada pastebėjau iš jo kelnių kyšantį kotą. Jis pradėjo mane nurenginėti – iš pradžių numovė kelnes, paskui atsegė megztinį ir pakėlęs marškinėlius pradėjo čiulpti krūtį. Buvo labai malonu ir norėjau, kad jis nesustotų.

Jis buvo užgulęs mane visu savo svoriu ir jaučiau kiekvieną jo kūno judesį. Nieko neišmaniau apie seksą, todėl bijojau imtis iniciatyvos – o kas, jei padarysiu kažką ne taip? Tik pajutusi jo penį savo viduj supratau, kad prasidėjo tai, apie ką taip ilgai svajojau… Jis ritmingai judėjo ir taip pirmyn atgal kaskart atsidusdamas. Buvo nejauku, nes pati nieko ypatingo nejaučiau, man labiau patiko kai jis bučiavo mano krūtį. Laukiau orgazmo kaip išganymo, nes pagal mano menkas žinias tai užbaigs seksą, bet… Augustas atsiduso ir staiga sustojo. Tada supratau, kad jis baigė.

Nusivyliau savimi. Nejau seksas su vyresniu vyru yra toks nevykęs? Augustas šypsojosi ir po kelių minučių mane nuramino – jis sakė, kad ne visoms pirmas kartas yra malonus.

Ar mes tai kartojom? Žinoma. Ir man netgi pavyko pajust orgazmą! Jis – puikus partneris lovoje ir mane apima baimė pagalvojus kas bus kai jis ves mano seserį… Teks viską užbaigti… O gal ne?

Komentarai

Komentarai

Unknown source